Nordis va prezinta, spre inchiriere, un apartament foarte spatios si luminos, cu 3 camere, situat in imobil nou – 2011 – din zona Tei – Parcul Circului. Imobilul beneficiaza de paza permanenta, supraveghere video, lift Schindler, rampa degivrata, parcare subterana pe 3 nivele si este structurat 3S+P+8.
Apartamentul are o suprafata inchiriabila de 97 mp, compusa din 77 mp interiori + 21 mp terasa si este situat la etajul 2, de unde are si vedere directa spre parc, este impartit astfel: hol distributie, zona de living / birou open-space, bucatarie inchisa de 8mp, dormitor cu baie proprie de 14.4 mp, dormitor secundar, baie pentru oaspeti echipata cu dus si terasa in forma literei ‘L’.. Dispunerea apartamentului este spre sud-est iar camere sunt echipate cu aparate de climatizare.
Locul de parcare subteran este inclus in pret.
Apartamentul are o locatie centrala, Sector 2, in imediata vecinatate se afla Parcul Circului, restaurante, magazine, scoli, gradinite, centre medicale.
Acest spatiu poate fi folosit atat in scop rezidential cat si pentru birouri.
| Dotări | Aer condiționat, Cabină de duș, Cadă |
| Alte spații | Boxă la subsol, Lift |
| Bucătărie | Bucătărie mobilată, Bucătărie utilată |
| Sistem încălzire | Calorifere, Centrală imobil |
| Parcare | Garaj subteran |
| Mobilat | Nemobilat |
| Siguranță și securitate | Pază permanentă |
| Utilități de bază | Supraveghere video |
| Diverse | Telecomandă poartă acces auto |
| Ușă intrare | Ușă intrare metal |
| Priveliște | Vedere spre oraș |
| Acces Internet | Wireless |